ručníky-Košíkručníky-Pokladnaručníky-Vyhledávání
 
 

AKCE

Při objednávce dárek od nás zdarma.

 

 

Osobní zóna

Jako návštěvník nejste nucen se registrovat ani přihlašovat, postačí vyplnit všemi nezbytnými údaji formulář.

 

TOP 10

bubliny modré
souprava Milan
froté pracovní 85
světlý
hotelový ručník
dílenská prachovka
vaflový dílenský 90
vaflový dílenský 100
vaflový dílenský 100
souprava Luciáš

 

Doplňující informace

Obchodní podmínky

Kontaktní info

 

NAvštivte také:

Gastro kuchyně
Ložní povlečení
Schody a schodiště
Ručníky VIRGO
Gastro bazar
Ovocné a okrasné školky

 

Podmínky prodeje:

 1. Kupující (objednavatel) je povinen vyplnit svoje jméno a adresu, případně obchodní jméno či firmu, bydliště, sídlo firmy, telefonní spojení(mobilní), meilovou adresu a adresu, na kterou má být zboží doručeno.
 2. Objednávka zaslaná elektronickou poštou se stává pro prodávajícího závaznou dnem potvrzení objednávky prodávajícím (objednávka bude potvrzena prodávajícím ve stejné formě v jaké byla uskutečněna objednávka).
 3. Prodávající uvádí,že zboží, které je nabízeno v této internetové prodejně je českou výrobou a jsou vyrobeny firmou VIRGO-CZ s.r.o. Tyto výrobky splňují normy ČR.
 4. Zboží je zasíláno na dobírku. Kupující je povinen uhradit manipulační poplatek (poštovné + balné) 160,- Kč
 5. Prodávající nenese odpovědnost za poškození balíku, a vyhrazuje si právo na změnu barevnostního odstínu barev ve
 6. svých výrobcích. Výrobku se však nezmění jeho charakter.
 7. Kupující je povinen objednané zboží převzít a uhradit celkovou částku za zboží včetně všech poplatků (manipulačního poplatku, poštovného atd.). Zboží je zasíláno Českou poštou. Zboží bude kupujícímu dodáno způsobem, uvedeným v potvrzené objednávce, tj. buď tak, že kupující převezme zboží ve firmě , případně mu bude dopraveno na požadovanou adresu nebo mu bude doručeno ve formě zásilky na dobírku.
 8. Prodávající (výrobce)je oprávněn objednané zboží, které z důvodu objemnosti nemůže být odesláno v jedné poštovní zásilce, rozdělit do více balíků. (jeden poštovní balík cca 100 ks froté ručníků nebo 42 ks froté osušek) Kupující je povinen uhradit manipulační poplatek dle ustanovení těchto podmínek z každé zásilky.
 9. Kupující bude před potvrzováním objednávky upozorněn na počet zasílaných balíků. V případě, že kupující požaduje specifické balení uhradí náklady dle kalkulace a bude oznámena předem.
 10. Kupující je oprávněn platbu provést v hotovosti nebo na uvedený účet(číslo účtu je v kontaktech), případně proplacením zásilky na dobírku, při přebírání objednaného zboží.
 11. Kupující a prodávající si nesou své náklady na komunikaci při objednávání výrobků (telefony, e-maily atd.)
 12. V případě, že byla smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku ( internet, elektronická pošta, faxový přístroj), má kupující právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce do 14 dnů od převzetí plnění. Uplatní-li kupující toto právo na odstoupení od smlouvy, má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Prodávající je povinen vrátit kupujícímu zaplacené finanční částky nejpozději do 30 dnů od odstoupení. Částka bud snížena o skutečné náklady . V případě odstoupení kupujícího od smlouvy je povinen kupující vrátit prodávajícímu zboží nepoškozené,nevyprané, ve stejném množství,řádně zabalené v původních obalech, ve kterém kupující od prodávajícího zboží převzal. Vrácené zboží musí být zasláno poštou ( ne na dobírku) jinak zboží nebude přijmuto.
 13. Záruka se nevztahuje na vady, které budou způsobeny jednáním kupujícího v rozporu s používáním tohoto zboží. Za vadu se nepovažuje změna charakteru výrobku při běžném používání (např. sepranost, změna rozměrů, změna charakteru barev atd.). Uváděné produkty mají charakter spotřebního zboží.
 14. Výrobce (prodávající) je povinen na každém kusu zboží(ručník , osuška, atd.) umístnit prací symboly na poutku s označením výrobce.
 15. Kupující je povinen provést prohlídku převzatého zboží bez zbytečného odkladu po převzetí zboží. Vady musí kupující sdělit prodávajícímu bez zbytečného odkladu.
 16. V případě, že v průběhu záruční doby vyjde najevo vada, na kterou se vztahuje záruční lhůta, má kupující právo na přiměřenou slevu ze sjednané ceny, odpovídající povaze a rozsahu vady, jde-li o vadu, která činí věc neupotřebitelnou, má též právo od smlouvy odstoupit. Pokud tyto obchodní a dodací podmínky nestanoví jinak, platí pro vzájemné právní vztahy prodávajícího a kupujícího příslušná ustanovení platných právních předpisů, zejména občanského zákoníku.
 17. Těší nás, že nakupujete zboží od českých výrobců.


Design, SEO & Programing by P-cut: webdesign